Медичні Заклади

Капітальний ремонт лікарень і поліклінік проводиться в строгому дотриманні санітарних правил улаштування, обладнання і експлуатації медичних установ.

Тільки майстерність досвідчених будівельників може гарантувати необхідний результат. Адже тільки ідеальна штукатурка забезпечує гладку поверхню після поклейки шпалер або фарбування стін. Внутрішнє оздоблення медичного закладу проводиться вологостійкість матеріалами, що витримують вплив агресивних розчинів, що вимагає знання ринку будівельних матеріалів. Роботи по вирівнюванню підлоги, встановлення плінтуса, укладання плитки, ламінату, лінолеуму або ковроліну спрямовані на створення гладкого покриття для підлоги, що піддається вологого прибирання і дезінфекції.

Капітальний ремонт медичних установ немислимий без налагодження роботи вентиляційної, опалювальної системи, систем водопостачання та пожежної безпеки, а в рентген-кабінеті — радіаційної безпеки. Медзаклади обладнуються спеціальними печами для спалювання відходів і багатьма іншими специфічними установками. Добробут Південь має всі дозвільні документи для проведення подібних ремонтних робіт.

Телефонуйте, замовляйте!

Наші консультанти відповідять на питання, що цікавлять!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *